Ανακοινώσεις Διαγωνισμοί Πανελλήνιοι Διαγωνισμοί

9ος Διαγωνισμός ecoelastika Ελαστικά Δάπεδα σε σχολεία, κατηγορία Σχολεία Ειδικής Αγωγής

9ος Διαγωνισμός ecoelastika Ελαστικά Δάπεδα σε σχολεία, κατηγορία Σχολεία Ειδικής Αγωγής, το σχολείο μας είναι από τα τυχερά, κερδισμένα σχολεία! Ευχαριστούμε θερμά ecoelastika!!
Οι φωτογραφίες απεικονίζουν την τεράστια χαρά των μαθητών/τριών, οι οποίοι/ες συμμετείχαν με την καθοδήγηση των εκπαιδευτικών του Εεεεκ Νάουσας στη προετοιμασία του χώρου!
9th ecoelastika Elastic Floors in Schools Competition, Special Education Schools category, our school is one of the lucky winning schools! Thank you very much ecoelastika!!
The photos show the immense joy of the students, who participated with the guidance of the Eeeek Naoussa teachers in the preparation of the space!
1 1 2 1 3 1 4 5 6 7 8 9